Vrácení zboží

... s napětím a zvědavostí si tak rozbalujete balíček s objednanou radostí a ale upss, věc tak nějak nevyhovuje Vašim představám .... I to se stává a jsme na to připraveni :) Zcela chápeme i to, že občas jej člověk vybalí až když ho chce použít a OUHA, nelíbí se barva, velikost, věc nesedí, nebo už ji dotyčný dostal.


NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ MÁTE 14 DNŮ

  ... které začínají běžet následující kalendářní den po převzetí posledního zboží z objednávky. Výměnu, z kapacitních důvodů, neprovádíme, pouze pokud je chyba na naší straně.
 

Odstoupení od kupní smlouvy nám zašlete prosím písemně, můžete použít tento FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ. Odstoupení musí být odesláno nejpozději v poslední den 14-ti denní lhůty běžící od doručení zboží (posledního zboží z objednávky). Odstoupení od kupní smlouvy můžete zaslat na mail reklamace@wixx.cz  nebo na adresu sídla:

LAMA EXPERT, spol. s r.o.
Kořenec 17
680 01 Kořenec


Zboží stačí, když zašlete neprodleně po té.

 

ZBOŽÍ MŮŽETE ROZBALIT I VYZKOUŠET

Zboží můžete rozbalit i vyzkoušet "použít" a přesto jej můžete vrátit. Výjimku tvoří např. hygienicky balené zboží, audio a video nosiče, atd. (níže podrobně rozepsáno). Věříme, že ani vám by se nelíbilo obdržet zboží jakkoliv opotřebované. 

1.  Zboží můžete vrátit i vyzkoušené "použité", přesto jej prosím uveďte nejlépe do původního stavu, abyste tak předešli případnému přiměřenému snížení vracené částky o náklady na jeho uvedení do původního stavu. Zkrátka nám jej zašlete tak, jak byste jej byli ochotni sami bez námitek koupit za nové. V roztrhané krabici, ušpiněné, bez návodu, nebo jevící jiné známky užívání či poškození není ideál žádného kupujícího.

2.  Zboží nemusí být vráceno v originálním obalu, přes to za to budeme nejraději, když jej zašlete v původním obalu včetně výplně. Obal sice není předmětem koupě, přesto však máme právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů na uvedení věci do původního stavu, aby bylo opět prodejné. Náklady na uvedení do původního stavu posuzujeme individuálně a jako takové vám mohou být naúčtovány a započteny s částkou za vracené zboží. 

Myslete tedy prosím na to, že v obou případech máme právo na úhradu nákladů spojených s uvedením zboží od původního stavu. Tyto náklady mohou teoreticky dosáhnout i plné ceny zboží. Čím kompletnější tedy zboží vrátíte, tím méně škody nám způsobíte a tím také větší "šance", že obdržíte zpět celou kupní cenu. Pamatujte prosím na to, že zboží potřebujeme dále prodat.NÁKLADY NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ ZPĚT SI HRADÍTE SAMI, OD NÁS OBDRŽÍTE NÁSLEDUJÍCÍ PLATBY ...
   

  • Peněžní prostředky vrátíme bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 14 - ti kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy včetně nákladů na dodání, které jsme na základě smlouvy přijali, stejným způsobem. Dle § 1832 však nejsme povinni vrátit přijaté peněžní prostředky dříve, než bude zboží dodáno nebo nám nebude prokázáno, že jste zboží odeslali.
  • Vrácena Vám tedy bude cena zboží a náklady na dopravu, pak-li že jste je hradili. Pokud jste od nás měli dopravu zboží zdarma, jste bez nároku úhrady dopravy.
  • Cena dopravného (náklady na dodání zboží) bude vrácena odpovídající nejlevnějšímu způsobu námi nabízeného dodání zboží přepravcem (byť jste případně zvolili jiný než nejlevnější způsob).
  • Přijaté peněžní prostředky Vám dle § 1832 nejsme povinni vrátit dříve, než nám zboží předáte, nebo prokážete, že jste zboží odeslali.
  • Poplatek za formu platby (např. dobírka) se nevrací, byla to vaše volba platby s příplatkem. Nabízíme i formu platby bez příplatku.

KAM A JAK ZASLAT


Zboží zabalte tak, aby neutrpělo přepravou, tzn. nejlépe do krabice s adekvátní výplní, ideálně v obalu, ve kterém jsme zaslali k Vám. Pokud budete balit do obálky či nějaké fólie, prosíme o zvážení, zda je toto zabalení k povaze věci  i jejímu výrobnímu obalu adekvátní.  Balíček pojistěte na jeho hodnotu, přibalte vyplněný FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ. Daňový doklad jsme Vám zasílali mailem při odeslání zásilky. Pokud nebudete chtít využít formuláře, požádáme o zaslání kopie dokladu na jehož zadní stranu uvedete vlastními slovy odstoupení od smlouvy, vypíšete zboží kterého se to týká, uvedete číslo objednávky, číslo daňového dokladu, jméno, adresu, mail, telefon a váš podpis. 


UPOZORNĚNÍ:
 Pokud budete odesílat Českou poštou, zašlete pouze cenným balíkem, nebo balíkem do ruky, jedině tyto dvě služby zaručí, že nám bude zásilka doručena na naši adresu. Při zaslání obálkou, či doporučenou zásilkou RR hrozí, že zásilka zůstane ležet na poště, či se vrátí. 
Zboží zaslané na dobírku NEPŘEBÍRÁME!  

 

ADRESA PRO ZASLÁNÍ:

LAMA EXPERT, spol. s r.o.
Kořenec 17
680 01 Kořenec

 

FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ
 

 

JAKÉ ZBOŽÍ NELZE VRÁTIT VŮBEC 

... a kompletní podmínky pro odstoupení naleznete v Obchodních podmínkách.