Doprava

DOPRAVA, PLATBA A TERMÍNY DODÁNÍ

 

MOŽNOST DOPRAVY

 

ČESKÁ REPUBLIKA 

GLS-logoGLS                                                                                      98 Kč

Možno zaslat pouze balíčky do max. hmotnosti 10 Kg a maximálního rozměru 3m součtu všech stran. Nad tuto váhu a velikost bude dopravné sjednáno individuálně. 
Při objednávce nad 3000 Kč je doprava ZDARMA (pouze při splnění výše uvedených rozměrů a váhy).

 

  

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

GLS-logoGLS                                                                                    150 Kč

Možno zaslat pouze balíčky do max. hmotnosti 10 Kg a maximálního rozměru 3m součtu všech stran. Nad tuto váhu a velikost bude dopravné sjednáno individuálně. 
Při objednávce nad 3500 Kč je doprava ZDARMA (pouze při splnění výše uvedených rozměrů a váhy).

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH

DŮLEŽITÉ!

  • Pokud chce kupující objednávku rozdělit do více zásilek, dle dostupnosti požadovaného zboží, bude mu u každé další zásilky poskytnuto přepravné za zvýhodněnou cenu, nic méně si je již každé další přepravné k téže objednávce kupující povinen hradit sám. Byť je tedy dopravné zdarma z titulu výšky objednávky, jedná se pouze o první dopravné dané objednávky, pokud se nedohodne prodávající s kupujícím jinak.    
  • Ceny přepravného a limity na dopravu zdarma u GLS jsou platné na objednávku s celkovou hmotností do 10 Kg. U objednávek s celkovou hmotností nad 10 Kg bude stanoveno individuální přepravné, o kterém bude kupující předem informován.

MOŽNOST PLATBY


1. PLATBA PŘEVODEM PŘEDEM
Platbu kupující zasílá převodem na účet: 2501778194/2010 a jako variabilní symbol slouží číslo objednávky. Veškeré pokyny k platbě obdrží kupující v mailech o přijetí i zpracování objednávky vč. možnosti platby přes QR kód.


Zboží bude odesláno po připsání platby na náš účet v běžných dodacích lhůtách. Pokud z nějakého důvodu nebude zboží zaplacené, nelze jej v předem avízovaném termín odeslat.

 

TERMÍNY DODÁNÍ

 

DOSTUPNOST ZBOŽÍ

SKLADEM – je odesláno do 1- 3 pracovních dnů od přijetí platby na účet. 

Dostupnost "ve dnech" -  další dostupnosti ve dnech jsou míněny vždy jako počet dnů pracovních do odeslání zásilky.

Na objednávku – zboží jde dle objednávky teprve do výroby. Většinou je odesláno do cca 10 pracovních dnů.  V případě delší lhůty k odeslání než 10 pracovních dnů prodávající kupujícího informuje a společně se dohodnou na dalším postupu řešení objednávky. Zboží jde do výroby až po připsání platby na účet a od toho dne započíná i lhůta 10 pracovních dnů na výrobu.  V období před Vánoci či trhy se může doba dodání protáhnout i na několik týdnů, vždy je ale zákazník informován.


Dostupnost je uvedena u každého zboží zvlášť a je orientační. V případě, že nebude možné, objednávku vyřídit v uvedených termínech, budeme vás kontaktovat a společně dohodneme další postup.