Doprava

DOPRAVA, PLATBA A TERMÍNY DODÁNÍ

 

MOŽNOST DOPRAVY

 

ČESKÁ REPUBLIKA 

GLS-logoGLS                                                                                      98 Kč

Možno zaslat pouze balíčky do max. hmotnosti 10 Kg. Nad tuto váhu bude Dopravné sjednáno individuálně. 
Při objednávce nad 1990 Kč je doprava ZDARMA.

 

  

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

GLS-logoGLS                                                                                    150 Kč

Možno zaslat pouze balíčky do max. hmotnosti 10 Kg. Nad tuto váhu bude Dopravné sjednáno individuálně.
Při objednávce nad 2500 Kč je doprava ZDARMA

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH

DŮLEŽITÉ!

  • Pokud chce kupující objednávku rozdělit do více zásilek, dle dostupnosti požadovaného zboží, bude mu u každé další zásilky poskytnuto přepravné za zvýhodněnou cenu, nic méně si je již každé další přepravné k téže objednávce kupující povinen hradit sám. Byť je tedy dopravné zdarma z titulu výšky objednávky, jedná se pouze o první dopravné dané objednávky, pokud se nedohodne prodávající s kupujícím jinak.    
  • Ceny přepravného a limity na dopravu zdarma u GLS jsou platné na objednávku s celkovou hmotností do 10 Kg. U objednávek s celkovou hmotností nad 10 Kg bude stanoveno individuální přepravné, o kterém bude kupující předem informován.

MOŽNOST PLATBY


1. PLATBA PŘEVODEM PŘEDEM
Platbu kupující zasílá převodem na účet: 2501778194/2010 a jako variabilní symbol slouží číslo objednávky. Veškeré pokyny k platbě obdrží kupující v mailech o přijetí i zpracování objednávky.

2. PLATBA KARTOU  - PŘIPRAVUJEMEZboží bude odesláno po připsání platby na náš účet v běžných dodacích lhůtách. Pokud z nějakého důvodu nebude zboží zaplacené, nelze jej v předem avízovaném termín odeslat.

 

TERMÍNY DODÁNÍ

 

DOSTUPNOST ZBOŽÍ

SKLADEM – je odesláno do 1- 3 pracovních dnů od přijetí platby na účet. 

Dostupnost "ve dnech" -  další dostupnosti ve dnech jsou míněny vždy jako počet dnů pracovních do odeslání zásilky.

Na objednávku – zboží jde dle objednávky teprve do výroby. Většinou je odesláno do cca 10 pracovních dnů.  V případě delší lhůty k odeslání než 10 pracovních dnů prodávající kupujícího informuje a společně se dohodnou na dalším postupu řešení objednávky. Zboží jde do výroby až po připsání platby na účet a od toho dne započíná i lhůta 10 pracovních dnů na výrobu.  


Dostupnost je uvedena u každého zboží zvlášť a je orientační. V případě, že nebude možné, objednávku vyřídit v uvedených termínech, budeme vás kontaktovat a společně dohodneme další postup.