DÍKY PROBÍHAJÍCÍM TRHŮM NESTÍHÁM VKLÁDAT NOVINKY, TY BUDOU VLOŽENY 3.4., DÍKY ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍM SE NA VÁS ❤️

Ochrana kliky wixx

Ochrana na kliku proti poškození zdi nebo obkladů. 

115 Kč
Dostupnost: Skladem
Ochrana kliky wixx

Detailní popis produktu

Ochrana kliky proti poškození zdi nebo obkladů.  


Ochrana na kliku je vyrobena z přírodního jutového lana a vyrobena tak, aby pasovala na jakoukoliv kliku na interiérových dveřích. Ochrana kliky zabrání jejímu bouchání do zdi v menších místnostech např. koupelny, wc, špajzky atd. zkrátka všude tam, kde není dostatečný prostor mezi křídlem dveří a zdí. Než vrtat zarážky do zdi, nebo do podlahy, jednoduše nasadíte na kliku a je vyřešeno :) 

Díky jednoduchým liniím vypadá ochrana kliky velmi přirozeně v moderním minimalistickém či industriálním stylu a výborně zapadne i do vesnického či francouzského stylu. Krásně a nadčasově doplní přírodní materiály, jako je dřevo, ale i zjemní a zútulní materiály moderní jako beton, kov i sklo. Na klice nezavazí  a naopak ji pěkně doplní.

Juta je přírodní materiál, který tvoří přirozeně "mourování", barva tedy není jednolitá. Nikdy nelze docílit naprosto shodného vlákna. Jedná se o přírodní stáčená vlákna do lana, které může mít různé tóny zbarvení. Z lana mohou koukat drobné smotky, smyčky, vlákénka, což je v pořádku a nejedná se o vadu materiálu. Juta není vhodná k pravidelnému namáčení a do mokra. Běžnou provozní a nárazovou vlhkost ve větraných místnostech však snáší dobře.
Materiál:
přírodní juta