Vítám vás a poprosím o trpělivost, než vše vyladím. Krásný den Markét :)

Ochrana kliky wixx

Ochrana na kliku proti poškození zdi nebo obkladů. 

Dostupnost Skladem
115 Kč
Ochrana kliky wixx
Ochrana kliky wixx
Novinka Tip

Ochrana kliky proti poškození zdi nebo obkladů.  


Ochrana na kliku je vyrobena z přírodního jutového lana a vyrobena tak, aby pasovala na jakoukoliv kliku na interiérových dveřích. Ochrana kliky zabrání jejímu bouchání do zdi v menších místnostech např. koupelny, wc, špajzky atd. zkrátka všude tam, kde není dostatečný prostor mezi křídlem dveří a zdí. Než vrtat zarážky do zdi, nebo do podlahy, jednoduše nasadíte na kliku a je vyřešeno :) 

Díky jednoduchým liniím vypadá ochrana kliky velmi přirozeně v moderním minimalistickém či industriálním stylu a výborně zapadne i do vesnického či francouzského stylu. Krásně a nadčasově doplní přírodní materiály, jako je dřevo, ale i zjemní a zútulní materiály moderní jako beton, kov i sklo. Na klice nezavazí  a naopak ji pěkně doplní.

Juta je přírodní materiál, který tvoří přirozeně "mourování", barva tedy není jednolitá. Nikdy nelze docílit naprosto shodného vlákna. Jedná se o přírodní stáčená vlákna do lana, které může mít různé tóny zbarvení. Z lana mohou koukat drobné smotky, smyčky, vlákénka, což je v pořádku a nejedná se o vadu materiálu. Juta není vhodná k pravidelnému namáčení a do mokra. Běžnou provozní a nárazovou vlhkost ve větraných místnostech však snáší dobře.
Materiál:
přírodní juta