Vítám vás a poprosím o trpělivost, než vše vyladím. Krásný den Markét :)

Koš na prádlo s víkem wixx juta 56 cm

Velký koš na špinavé prádlo s víkem a vnitřním vyjmutelným, pratelným lněným vakem k uložení prádla.   

Dostupnost Skladem
4 595 Kč
Koš na prádlo s víkem wixx juta 56 cm
Koš na prádlo s víkem
Novinka

Velký koš na špinavé prádlo s víkem a vnitřním vyjmutelným, pratelným lněným vakem k uložení prádla.   

Koš je vyroben z přírodních jutových lan, tudíž se prádlo v koši nezapaří a přirozeně větrá. Díky lněnému, přirozeně antibakteriálnímu vaku a víku koš částečně pohlcuje případný pach z nadměrně špinavého prádla. 

V jednoduchých liniích vypadá velmi přirozeně v moderním minimalistickém či industriálním stylu a výborně zapadne i do vesnického či francouzského stylu. Krásně a nadčasově doplní přírodní materiály, jako je dřevo, ale i zjemní a zútulní materiály moderní jako beton, kov i sklo. 

Juta je přírodní materiál, který tvoří přirozeně "mourování", barva tedy není jednolitá. Nikdy nelze docílit naprosto shodného vlákna. Jedná se o přírodní stáčená vlákna do lana, které může mít různé tóny zbarvení. Z lana mohou koukat drobné smotky, smyčky, vlákénka, což je v pořádku a nejedná se o vadu materiálu.

Juta není vhodná k namáčení a do mokra. Běžnou provozní a nárazovou vlhkost v jinak větraných koupelnách snáší dobře. Nedoporučujeme koš umisťovat do míst, kde by na něj mohla téct, či šplíchat voda a hrozilo by, že v ní zůstane opakovaně stát.

Nosnost koše: 
cca 20 Kg

Rozměr koše:
 
ø  cca 43 cm
výška cca 56 cm


Materiál:
přírodní juta
vak 100% len